Sertifika Programları

Kısa sürede mesleki bir donanıma sahip olmak istiyorsanız ya da mevcut kariyerinize yeni bir deneyim ve başarı eklemek istiyorsanız Kanada size pek çok alanda sertifika kazanma fırsatı sunuyor.

Sertifika programları genelede 3 ile 9 ay süren, düşük maliyetli programlardır. Oldukça özelleşmiş bir eğitim ile belli bir alanda uzmanlaşmanızı sağlar. Bir sertifikaya sahip olmak istediğiniz alanda iş bulmanızı ve kariyerinizde ilerlemenizi kolaylaştırır. Bunun yanı sıra, bir lisans programına hazırlanmak için de önce bir sertifika programına katılmak isteyebilirsiniz.

Sertifika programları diploma ya da lisans programları gibi lisede alınan derslere ve notlara dayalı değildir. Kanada'da başvuru yapacağınız sertifika programlarına birlikte karar verelim. Size farklı kategorilerde eğitim fırsatları ve ayrıcalıklarından yararlanma imkanı sunalım.

Kanada'da başvuracağınız sertifika programlarının her biri hayatınızda yeni fırsat kapılarının aralanmasına imkan sağlayacaktır. Bizimle iletişime geçin, size en uygun sertifika programını belirleyip seçiminize sunalım.

Diploma Programları

Diploma programları lisans ve yüksek lisans seviyesinde katılabileceğiniz, tamamen profesyonel olarak özelleşmiş programlardır. Lisans programlarından daha kısa sürelidirler. Aynı şekilde, yüksek lisans seviyesinde master ile kıyaslandığında belli bir alana yönelik geniş kapsamlı genel akademik bilgiden ziyade alanla ilgili sektörün gerektirdiği mesleki bilgi ve pratiği edindirme amaçlıdır.

Diploma programları genelde en fazla iki yıl sürer ve 40 ila 60 krediden oluşur. Elbette maliyeti de lisans ya da master eğitiminden daha düşüktür. Uzmanlaşmak istediğiniz alanda daha derin bilgiye sahip olmak, kompleks sorunları analiz edebilmek ve en doğru kararı verebimek için siz de bir diploma programına katılabilirsiniz.

Kanada'da başvuracağınız diploma programlarının her biri hayatınızda yeni fırsat kapılarının aralanmasına imkan sağlayacaktır. Bizimle iletişime geçin, size en uygun diploma programını belirleyip seçiminize sunalım.